Sunday, April 10, 2016

Darbo namie pavojaiGavau pastabų, kad linkedine nebekuriu turinio, kad dalinuosi tik foto ir selfiukais. Gal ir gerai, kad kažkas pasigenda. Pats jau ėmiau bodėtis vis labiau atakuojančias betiksliais rašiniais. Tipo. 10 frazių kurių nesako milijonieriai. Ar 7 būdai uždirbti pasyvių pajamų. Dalis rašinių ir postų šiame tinkle yra menkai paslėpta, ką jau ten, labai įžūli reklama.
Aš tai ne toks :)
Šį kart pasidalinsiu darbo namuose patirtimi. Gerą pusmetį turėjau privilegiją darbuotis ne ofise. Daug laiko užėmė susitikimai. Pradžioje buvo daug džiaugsmo ir euforijos.
Pats planuojiesi dieną, pietus, pertraukas. Nereikia grūstis spūstyse. Pliurpti apie nieką, ar matyti kolegų. Štai vienas žmogus sėkmingai dirba namie Alytuje.
Per tą laiką pamačiau ir kitą medalio pusę. Namai tai nėra labiausiai motyvuojanti dirbti vieta. Jie pilni trukdžių. Nekalbu apie vaiką ar šaldytuvą, kurie vis reikalauja dėmesio.
Net ir turėdamas darbo kambarį, turi priversti save susikaupti ir dirbti. Ofise tai gerokai lengviau, jau vien atvažiuoji ir supranti, kad reikia sėsti prie kompo ir arti. 
O namie, reikia kažką sutvarkyti, paruošti darbo vietą. Tada jau žiūri ir pietūs. Tuoj iš darželio grįš vaikas. Tada reikia kažką paimti ar nuvežti, nes kitas negali darbo metu.Va ir dabar rašau namie, ir aplink laksto vaikai ir žmona prašo padėt susitvarkyt, tiesiog neįmanoma susikaupti.
Pastebėjau kad krito bendras darbo našumas (tą liudija ir gerokai sumažėjęs aktyvumas rašyme), nors tarsi laiko sutaupau. Negaištu laiko kelionėse į darbą ir atgal, pats kontroliuoju savo laiką, jei pavargęs galiu nusnausti, kas ofise būtų neįtikėtina.
Keistas paradoksas, bet dirbdamas namie vis mažiau radau laiko sportui, skaitymui
Štai vėl grįžau į ofisą, ten dirbu.
Kas dirbat namie, kas turit tipsų kaip efektyviai tai daryti?

No comments:

Post a Comment