Tuesday, March 1, 2016

Kelionės po Malagos regioną

Sveiki, draugai. Buvau truputį užliūliuotas vietos gyvenimo ritmo. Kelias dienas visiškai nieko neveikia. Be saulės vonių ir kelionių. Net kelias dienas nebuvo laiko prisėsti prie darbų. Nepamiršau savo pagrindinės veiklos-logistikos. Paruošiau vieną projektėlį, bet dabar  ne apie tai.

Kelias dienas bastėmės po aplinkinius miestelius. Mes gyvename prie pat nuostabaus grožio vietovės pavadinimu Nerja. Nors jau pernai joje lankėmės,  bet net neįsivaizdavom jos dydžio ir grožio. Šiemet ji mums atsivėrė visomis spalvomis. Pernai apsiribojome vaikų žaidimo aištele (kuri, beje, yra puiki) ir siauromis gatvelėmis.

Šiemet apžiūrėjome žymiai daugiau, apėjome turistines vietas kaip Balcon de Europa. Miestas atgijęs, daug žmonių, saulės, jaukios kavinės siūlo skanų maistą. Vakare krantinės užima kvapą,  mums dar pasitaikė pilnatis, kurios apšviesta jūra raibuliavo tarsi iš Šachrazados pasakų.

Keliaujam su 3 metų dukrele, kuri be galo mėgsta važiuoti traukinuku. O čia kaip tik sukiojasi vienas toks, veža žmones į olas už miesto. Viena bėda. Jis baisiai trumpai dirba, paskutinis 16 val. Moms sunku suspėti. O vaikui tai skaudu, kai iš panosės išvažiuoja paskutinis, arba vairuotojas sako, kad keleivių nebeima. Arba traukinukas važiuoja į galinę stotelę ir negrįš. Pavyko sutart, kad paims žmoną vaiką ir močiutę, o aš važiuosiu su mašina iš paskos. Taip padavęs 10 eur seku paskui besirangantį traukinuką. Važiuojam siaurom gatvelėmis, sustojame stotelėje, išsukam į užmiesčio kelią ir mes prie Olų.

Šoferis nemelavo. Jos uždarytos. Labai gražė vietovė. Ant kalno įrengtos vaikščiojimo trasos, graži augmenija. Tik uždaryta. Belieka pasimėgauti kava ir spurgom vietiniame restorane.  Aptarnauja labai galantiškas garbaus amžiaus oficiantas. Iš tamsaus gymio ir manierų galiu spręsti kad Marokietis.

Iš kavinės lauko terasos atsiveria nuostabus vaizdas į pakrantę. Verta pamatyti.

No comments:

Post a Comment