Wednesday, February 17, 2016

Shopingas Ispanijoje


Artimieji žino, mano hobis maisto produktų pirkimas. Mėgstu pikti prekybcentriuose, ilgai renkuosi prekes, vaikštinėju, skaitau sudėtis, lyginu kainas. Mėgstu pirkti pigiai. Nesibaidau Norfos, jie turi nealkoholinio vyno po 3 eur, neblogo pieno ir mėsos produktų, na ir kortelės teikiamos nuolaidos. Mėgstu IKI pirkti daržoves bei vaisius, Maksimoje patinka pasirinkimas ir Barbora.lt . Rimi vaikų žaidimo aikštelė ir mineralinis :)

Laukiu Lidlo, įdomu, kokių naujų vėjų įves.

Po metų grįžęs i Malagą, pirmu reikalu apsilankiau Mercadonoje, tai mano mėgstamas prekybos centras. Pasiilgau pinakolados skonio jogurto, kumpio ir vytintos dešros. Vėl pasitiko daržovių bei vaisių gausa. Viskas pigu ir supakuota dideliais kiekiais. Jei nori pigiai perki daug. Visos lentynos pilnos, ideali tvarka, nuolat vaikšto žmogus su delninuku ir kažką rašo. Kiek nuvylė Actimel kaina, kažkodėl jis čia brangus, na bet apsieisim be jo.

Prisikrovėm pirkinių, kad prireikė kokiu 5 maišelių. Kasininkė sukasi žaibo greičiu, niekaip nespėju sukrauti, o ji viską nuskanavusi imasi mano prekių, ir it supermenas sukrauna man maišus.

No comments:

Post a Comment