Sunday, January 25, 2015

Malaga sausio mėnuo


Taip jau susiklostė likimas, kad pavyko apsilankyti Malagoje 2015 sausio mėn, praėjo viso labo savaitė, tačiau jausmas tarsi laikas sustojęs. Eina labai lėtai, o smegenys išmuštos iš įprastos rutinos veikia labai keistai, tai suima noras dirbti, kažką veikti, mokytis kalbos.

Teisingai kalba Michail Litvak, kam kažkur važiuoti jei visur tempiesi kartu save. Tai ir aš su savim atsivežiau visus tarakonus, visą nerimą ir durnas mintis. Per langą neapsakomas peizažas, oras ,grynas, saulė šviečia iki septintos valandos vakaro, o kamuoja pačios bėdos, kaip ir žiemiškoj ką daryti, kaip gyventi ir panašiai. Lydi įkyrus jausmas, kad turiu kažką padaryti, kad reikia daryti, kad eina laikas, o nedarau. Biškį ima tai nervuoti, nes panašu į užsiciklinimą. Ir tai trukdo džiaugtis šia akimirka, ir ne tik man, bet ir žmonėms šalia, tai vat todėl ir imu rašyti šį blogą, blogą sau ir kitiems.

Dabar, kai turiu nemažai laiko, skaitau knygą Robert Fulghum  Neįprastos mintys apie įprastus dalykus labai patiko jos lengvas ir linksmas stilius, apie svarbius dalykus,apie gyvenimą. Aš pats jau labai seniai ruošiausi rašyti, vis kažkoks vidinis balsas kapojo per sąžinę, sėsk daryk, reikia daryti reikia reikia reikia, bet niekas nevyko, kaip sako mano bičiulis Juozas, laikyti stabdžius nuolat nuspaudus kenkia technikai.

Apie Ispaniją, čia žiauriai gerai sausį, oras pasakiškai geras, panašu kaip Lietuvoje vidurvasarį, dieną deginamės savo ištaigingame balkone, o vakare vėsu ir reikia rengtis striukę. Kiek laipsnių nenutuokiu, neturim termometro, interneto tinklapiai teikia keistą informaciją, nuo keturiolikos iki septyniolikos laipsnių, tačiau sėdžiu su vienais šortais. Maudytis dar nemėginau, nors savaitę jau čia esam. Vanduo atrodo šiltas, rankų negelia. Daug gerų įspūdžių paliko kainos supermarketuose, man
labiausiai patiko MERCADONA 500 gr kumpelio 1.99 eur

 
pomidorai 0.5 eur, bananai apie 1 eur, kriaušės conference akcijos metu 0.7 eur, mandarinai apie 1 eur


maisto pasirinkimas kosminis, kalakutienos file iki 6 eur/kg,

 

2 kg jogurto 1.99 eurkainos neįtikėtinos, bet ir produktai skanūs, ir paskaičius etiketę nieko baisaus neparašyta. Kas įdomiausia, kad jie skatina pirkti didelį kiekį tada kaina žymiai mažesnė, nuo 30 iki 50 proc. Berašydamas apie maistą praalkau, eisiu pusryčiauti.

P.S. Netas čia labai lėvas, tas žiauriai erzina..

No comments:

Post a Comment