Tuesday, January 27, 2015

Apie erdvę
Kaip džiaugiuosi, kad nepagailėjau 50 eurų, už papildomą draudimą. Nors pradžioje įtariai žiūrėjau į jį siūlančią tamsiaplaukę nuomos punkto darbuotoją Mariją, ji taip greit kalbėjo, paaiškino, kad mano draudimas, kurį pirkau per online tiekėją neapima dugno, priekinio stiklo ir salono apsaugos. Daug negalvojęs sutikau.

Kaip tuo apsidžiaugiau pamatęs jų parkingus, mes tikrai nevertiname ką turime. Čia greitai išmoktų vairuoti bachūrai su BMW ir vištos bei vištai, parkuojantys per dvi vietas. Pats savo akim mačiau kaip krovininis mikroautobusas ramia sąžine traiško audi a6 galinį kampą ir farą, ir išsisukęs išvažiuoja. Absoliučiai visos mašinos aplamdytos. Apžiūrėjau savo mašiną, ji prariedėjusi tik 11000 km, o jau iš visų pusių turėjusi kontaktą.

Parkavimo vietos plotis baigiasi ties automobilio veidrodėliais. O automobilis SEAT ibiza! Ir taip visur, nuo požeminio parkingo iki parkingo prie supermarketo, keista, nors Ispanija didelė, parkingai labai ankšti, neskaitant išimčių prie didelių komercinių prekybos miestelių, aš buvau tik viename, kurio aikštelė bent kažkiek panaši į mūsiškę.

Bus matyt ką išgirsiu gražindamas automobilį :)
A luego!

No comments:

Post a Comment